fbpx

Mis on Graf Disain? 

Graf Disain on väike kodumaine ettevõte, mis valmistab käsitööna erinevaid puidust tooteid. Oleme spetsialiseerinud väärispuidust toodete ning põnevate lastetoodete valmistamisele. 

Graf Disain valmistab väärispuidust esemeid, kasutades disainis vaid puidu naturaalseid omadusi ja eripära. Toodete disainis ei ole kasutatud puidukaitsevahendid, värve ega muid sünteetilisi vahendid. Värvidemäng toodetel on inspireeritud loodusest ning saavutatud erinevate puitude kombineerimisel. Toodete viimistlus on saavutatud vaid naturaalsete õlide jms-ga.

Iga Graf Disaini valmistatud toode on unikaalne ja omanäoline, kuna toodet kaunistav eriline puidumuster on kordumatu! Ideaalne endale koju soetamiseks või kingituseks soolaleivaks, sünnipäevaks või teiseks oluliseks tähtpäevaks!

Meilt saad tellida olemasolevaid kui ka eritellimusel valmistatud tooteid! Materjali valik on lai ning just Sina saad otsustada, milliseid kombineerida soovid! Saame valmistada just Sulle sobivas toonis, suuruses ning koguses tooteid. Küsi kindlasti lisa, anname Sulle rõõmuga lisainfot!

Võid kindel olla, Sinu Graf Disaini ese on:

→ valminud hoole ja pühendumusega
→ eksklusiivne
→ kordumatu unikaalse puidumustriga ning ainulaadne 
→ valmistatud väärispuidust (sh ei sisalda ühtegi sünteetilisi värvi, tooni annavad erinevad puidutüübid)
→ loodussõbralik, viimistletud vaid looduslike vahenditega
→ püüab pilke nii sõprade seas kui ka sisekujunduses

Väärispuidust tooted leiad SIIT.

#soolaleivakingitus #sünnipäevakink #kingitusmehele #kingitusnaisele #puidustlõikelaud #lõikelaud #graveerimine #lõikelaualegraveerimine

Graf Junior on just pere pisematele. Meie lustakate toodete hulgast leiad mitmesuguseid põnevaid tooted, meil leidub miskit nii mängu- või magamistoa sisustamiseks ja hubase ning mängulise keskkonna loomiseks lapsele. Ning ei puudu ka lust ja rõõm – miskit, millega päevi sisustada, justnimelt motoorikat arendavad või põnevad pilkupüüdvad mänguasjad!

Pakume toodetele naturaalset viimistlust, valmisolevaid lahendusi või Sulle meelepärastes toonides viimistlust. Kõik meie mängulusti pakkuvad tooted on hoolikalt käsitsi värvitud lastele ohutu värviga. Saadaval oleva värvivalikuga saad tutvuda iga toote all! Kui Sulle ei jää silma just Sulle sobivat tooni või lahendust, võta julgelt ühendust ning leiame lahenduse! Täidame suurima rõõmuga ka Sinu eritellimuse!

Mitmed Juniori tooted on ka personaliseeritavad, ehk siis lisada saab soovi korral lapse nime või muu graveeringu 🙂 Sellekohase info oleme samuti toodete juures välja toonud,- aga saame ka Sinu soovide ja eelistustega arvestada.
Kui Sul on mõni idee, aga napib võimalusi teostuseks, kirjuta meile kindlasti! Püüame alati lahenduse leida 🙂

Graf Junior tooted leiad SIIT.

#lastetoadisain #puidustmänguasjad #puidustnimed #dekoratsioonid #nimepusle #katsikukingitus

Kes viib Graf Disaini visiooni ellu?

Graf Disain on väike pere-ettevõte, mis sai alguse suurest huvist puidu, selle omaduste, naturaalsuse ja põneva kasutusvaldkonna vastu. Juba väikesest saati pakkus puit kui materjal suurt põnevust ja tahet sellest midagi oma kätega valmistada. See unistus oli väga tükk aega tagaplaanil ning liikus vaid mõteteis, kui huvitav see maailm olla võiks. Aeg läks mööda ning elu tegi omad korrektuurid 🙂 

Ühel hetkel tekkis võimalus puidumaailma lähemalt sukelduda ning avastasime enda jaoks eelkõige just väärispuidu. Selle erilisus, omapära ning ütlemata vinged puidutüübid ja värvid viisid mõtted lendu. Seejärel sai läbitud hulganisti erinevaid koolitusi ning ennast täiendatud, ning alustasime väärispuidust lõikelaudade valmistamisega. Leiame, et kodus ei ole kunagi puudust väikesest värvidemängust või põnevast lõikealusest! Lisaks ei olnud me ise varem kaubanduses miskit seesugust kohanud. Seejuures valmistasime ajapikku ka muid tooteid – pitse, kellasid, nõusid, aksessuaare jms. Aga väärispuidu puhul on siiani kõige paeluvamaks ja südamelähedasemaks jäänud lõikelauad, mis valmivad otsast lõpuni käsitööna suure hoole ja armastusega.

Edasi sündis juba meie lastekollektsioon – Graf Disain Junior. See sai mõtte ja alguse oma pere vajadustest ja soovidest lähtuvalt enda lastele oma käega põnevaid lastetoa kujunduselemente ning arendavaid mänguasju valmistada. Kuna meil sirgub peres 4 last ning soovisime ka neile miskit põnevat meisterdada, siis hakkas mõte taas lendama! Vahepeal olime taas end koolitanud ja uusi oskuseid omandanud, et oma ideed ellu viia. Algselt valmistasime laste tubadesse kujundusdetaile ning seejärel arendavaid mänguasju, mis pakuksid neile rõõmu läbi arendava mängu. 

Juba veidi hiljem lõime tooteid juurde ning otsustasime oma imearmsaid tooteid ka teistega jagada, kuna olime ise valminud toodete üle väga rõõmsad. Mõttelend on meil veel lai ning uusi ja põnevaid tooteid on meile kindlasti juurde lisandumas! 🙂 Jätkame enda arendamist ning põnevate ja lapselike toodete valmistamist. Hetkel oleme jõudnudki täpselt siiamaani, aga kes teab, mis on tulevikul veel meile varuks? 🙂

%d bloggers like this: