Puidust numbripusle

19,90

♥ arendav numbripusle
♥ numbrid ühest kümneni
♥ aitab lapsel numbreid õppida
♥ värvilahenduse saad valida
♥ valmib käsitööna Eestis

Kirjeldus

Puidust numbripusle – arendav lelu numbritega ühest kümneni. Aitab lapsel numbrid selgeks saada ning lisaks arendab peenmotoorikat ning lapse käe-silma koordinatsiooni paremat tundmaõppimist.

Pusle paksus 8mm, tähe kõrgus 5,5cm.

VALI ISE VÄRV numbritele (3 võimalust, kirjuta kommentaari lahtrisse meelepärane lahendus).
Puslede puhul kasutame tavapäraselt vaid pastelseid toone
(värvikaardil ülemises sektsioonis, alumises osas on erivärvid, mida kasutame VAID soovi korral, kuna need on üpriski spetsiifilised). Pusle detailidel on värvitud nii esi- kui ka tagakülg.

  •  Numbripuslele saad valida kaks endale sobivat värvitooni, sobivad värvid vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase kombinatsiooni saata. Seejuures märgi, kas soovid värve vaheldumisi või üks rida ühte tooni, teine teist tooni (kui Sul on erisoove värvilahenduse osas, võta palun meiega ühendust).
  • Kui Sul täpsemaid eelistusi ei ole, võid märkida, kas soovid puslet poisilikes või tüdrukulikes toonides – kombineerime vastava lahenduse.
  • Kui soovid puslet nii tüdrukulike kui ka poisilike toonidega, ehk supervärvilisena , jäta palun selle kohta märge – selliste lahenduste puhul saame rohkem värve kasutada ;).

Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Kui miskit jäi segaseks, ole hea ja kirjuta meile, saame Sulle nii kõige paremini vastata ning suurima rõõmuga abiks olla! 🙂

Kui Sa ei ole veel näinud, siis vaata ka meie teisi arendavaid mänguasju ja puslevariante.