Puidust arendav vikerkaar – münt

25,90

Puidust värvilised kokkusobituvad poolkaared. Puidust vikerkaarest saab laduda erinevaid kujundeid, virnastada suuruse järjekorras, moodustada erinevaid kombinatsioone ning kasutada veel mitmetel põnevatel moodustel, kombineerides ka teisi mänguasju. Lisaks mõjub atraktiivse sisekujunduselemendina lapse toas. Arendavad lapse taju, mõtlemist, motoorikat ning kujutlusvõimet, kuna kaarte kasutusvaldkond on meeletult lai.

Puidust vikerkaar on ka Montessori-sõbralik mänguasi.

Laost otsas

Kirjeldus

Puidust mänguasi – vikerkaar. Just täpselt sellistes toonides, nagu Sulle meeldib! Mänguvõimalused on piiritud, mitme komplektiga on võimalusi veelgi rohkem. Võimaldab lapse fantaasial lennata lasta ning katsetada erinevate kujundite ning virnastamisviiside vahel või panna proovile ka oskus asju tasakaalustada. Imelihtne ning samas mitmeti arendav väikelaste puidust mänguasi, samal ajal kaunistades ka lapse tuba!

Mõõdud: 26x13cm.

Kui soovid sellist münditooni vikerkaart nagu pildil, võid kommentaari lahtri tühjaks jätta.

VALI ISE VÄRV:
Puidust virnastatavat vikerkaart on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase kombinatsiooni saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Võid valida kõik erinevas värvitoonis või samas värvitoonis. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Kas Sa nägid ka meie teisi virnastatavaid arendavaid tooteid?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂