Puidust nukuvoodi Isabella

64,0074,00

Imeline detail väikesele tüdrukule – puidust kiigutatav nukuvoodi/ häll. Nukuvoodi värvitooni saad ise vabalt valida, et see sobituks kenasti lapse armsa toaga.

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Käsitööna puidust valmistatud imearmas kiigutatav nukuvoodi/ nukuhäll. Oleme voodi disaininud armsalt tüdrukuliku ja efektse, mis rõõmsalt mängulusti pakub! Soovi korral saame voodi ka veelgi personaalsemaks muuta ning sellele lisada puidust nime. Kui seda soovid, tee ripp-menüüst vastav valik (“Nimeline”) ning lapse nimi kirjuta kommentaari lahtrisse. Kui soovid nukuvoodit ilma nimeta, vali rippmenüüst “Nimeta”.

Mõõdud: pikkus 55cm, laius35cm, kõrgus 38cm (madratsi põhi 20x53cm)

VALI ISE VÄRV:
Voodi (ning soovi korral nime) värvi saad ise vabalt valida. Valida saad värvikaardil asetsevate värvide hulgast ning meelepärane toon kirjuta kommentaari lahtrisse, et saaksime valmistada just Sulle meelepärase nukuvoodi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Kui miskit jäi segaseks, ole hea ja kirjuta meile, saame Sulle nii kõige paremini vastata ning suurima rõõmuga abiks olla! 🙂

Kui Sa ei ole veel näinud, siis vaata ka meie teisi mänguasju ja puslevariante.

Lisainfo

Lisatud nimega või ilma

Nimeta, Nimeline