Väärispuit

Väärispuit on imeline!
Pakume vaid väärispuidust käsitööna valmistatud puidust tooteid. Väärtustame puidu omapära ja naturaalsust ning rõhume puidu erilisusele ja naturaalsusele läbi erineva puitmaterjali kombineerimise. Kõik meie tooted valmivad suure hoole ja pühendumusega.

Võid kindel olla, Sinu Graf Disaini ese on:

→ valminud hoole ja pühendumusega
→ eksklusiivne
→ kordumatu unikaalse puidumustriga ning ainulaadne
→ valmistatud väärispuidust (sh ei sisalda ühtegi sünteetilisi värvi, tooni annavad erinevad puidutüübid)
→ loodussõbralik, viimistletud vaid looduslike vahenditega
→ püüab pilke nii sõprade seas kui ka sisekujunduses

Puidust lõikelaud – eksklusiivsed ja omapärased lõikelauad, mille viimistluses ei ole kasutatud ühtki sünteetilist ja keemilist komponenti, väärispuit ise on väga efektne! Hindame puidu naturaalsust ja eripära ning kasutame lõikelaudade valmistamisel vaid ehedat puidu eripära. Iga lõikelaud on seeläbi omanäoline ja ainulaadne, kuna puidu muster on unikaalne ja kordumatu. Kui Sa ei leidnud meie pakutavatest lõikelaudadest endale sobivat, siis anna meile märku ning leiame ka Sulle sobiva lahenduse! 🙂

Väärispuit on imeline ja üdini naturaalne – leidub väga huvitas toonis naturaalset puitmaterjali, ei ole vaja ei värvi, peitsi või muud sarnast puidu toonimiseks. Viimistluses kasutame vaid looduslikku puiduhooldusvaha, et tagada puidule pikem eluiga, vetthülgavus ning kauakestev efektne välimus.

Graveering – soovi korral pakume lõikelauale ka graveerimisvõimalust!

Näitan kõiki 2 tulemust